קצת עלי

נעים להכיר,

שמי אייל ליבנה ואני מומחה לרפואה סינית ולרפואה יפנית, ובעל ניסיון טיפולי של  מעל 15 שנים.

המשיכה שלי לפילוסופיית המזרח מגיל צעיר, כמו גם התשוקה העזה לעזור לזולת, הובילו אותי לבחור במקצוע טיפולי הוליסטי, המשלב את החיבור בין הגוף לנפש ובין פרקטיקות טיפוליות מתקדמות, המאפשרות ראייה כוללת ויסודית של גוף האדם ותפקודיו השונים.

אני בעל הסמכה לטיפול ברפואה סינית Lic.Ac מטעם מכללת מדיסין לרפואה משלימה, שם סיימתי בהצטיינות תכנית לימוד בת ארבע שנים במסלול לימודי רפואה סינית (TCM- Traditional Chinese Medicine  ב-2004.)

מייד עם תום הלימודים, נרשמתי ללימודי המשך ברפואה יפנית אצל רן כליף, תלמידה של מאסטר Kiiko Mastumoto- אחת המאסטריות הידועות בעולם בטיפול יפני. סיימתי את ההכשרה ב KMI-Kiiko Matsumoto International לאחר כשנתיים (2007), ובמשך שנים רבות שימשתי כאסיסטנט אישי במרפאתו של מר כליף במטרה לרכוש כמה שיותר ידע פרקטי וניסיון קליני ממקור ראשון.

בתחילת דרכי המקצועית, עברתי התמחות בבית חולים אסף הרופא, אשר התמקדה בטיפול בבעיות אורתופדיה וכאב, וכן שימשתי כעוזר הוראה בקליניקת הסטאז' לסטודנטים במכללת מדיסין.

בשנת 2008 התחלתי את עבודתי  ב "כללית משלימה", שם במשך 10 שנים, עזרתי לאלפי מטופלים עם בעיות רפואיות שונות ומורכבות, וצברתי ידע קליני עשיר ומעשי בעל ערך רב.

מ- 2005 אני מנהל מרפאה פרטית ברחובות ובאמתחתי מגוון טכניקות טיפול שנרכשו, הודות להשתתפות בקורסים וסמינרים רבים בתחום הרפואה ההוליסטית וכן, מניסיון פרקטי שצברתי לאורך השנים.

בעזרת ארגז כלים טיפולי עשיר ואפקטיבי אני מתאים את טכניקת הטיפול (או שילוב של מספר טכניקות) לצרכים המשתנים של כל מטופל ומטופל.

עבודתי משלבת כלים אפקטיביים מאמנויות הרפואה המזרחית עם חוד החנית מעולם הטיפול הרפואי המודרני ובכך מבטיחה תוצאות טיפול מהירות, מדויקות ואפקטיביות, הן בטווח המיידי והן בטווח הרחוק יותר.

בין הבעיות בהן אני מטפל:

  • כאב ואורתופדיה
  • פציעות ספורט
  • בעיות נוירולוגיות
  • הפרעות עיכול
  • בעיות גניקולוגיות/בעיות פריון/כאבי מחזור
  • הפרעות אנדרולוגיות, ליבידו נמוך ובעיות אי פריון בקרב גברים
  • מתחים נפשיים/חרדות
  • בעיות נשימה
  • מחלות פנימיות

אני מזמין אותך להצטרף אלי למסע מופלא של טיפול אישי, מעמיק, ממוקד ויסודי עם תוצאות מהירות ואפקטיביות!

נא לבדוק את החיבור לרשת

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support